Edukacja domowa w Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Bydgoszczy

Przyjmujemy do edukacji domowej dzieci od klasy 0 do VIII. Udzielamy wsparcia w przeprowadzaniu egzaminów klasyfikacyjnych z przedmiotów obligatoryjnych dla danego etapu kształcenia. Uczniowie zapisani do edukacji domowej mają prawo do korzystania z zajęć dodatkowych szkoły. Dajemy także możliwość uczestniczenia w innych wydarzeniach organizowanych przez Szkołę (rekolekcje, wycieczki, itp.) oraz korzystania z naszego wyposażenia (biblioteka, materiały edukacyjne).

Jak zacząć edukację domową?

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 724 609 011 lub mailowo poprzez adres sekretariat@szkolaimswstanislawakostki.pl. Można także skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego w stopce strony. Przekażemy Tobie wszystkie niezbędne informacje potrzebne do rozpoczęcia kształcenia domowego i pomożemy dopełnić formalności.

Zajęcia dodatkowe

Dzieci kształcone domowo przypisane do naszej Szkoły mogą korzystać z wszystkich form zajęć dodatkowych - warsztatów, lekcji, wycieczek, katechez. Zapoznaj się ofertą zajęć nadprogramowych, które realizujemy w naszej Szkole.