Spotkanie informacyjno-organizacyjne 27.08.2020 r.

21 sierpnia, 2020

Spotkanie informacyjno-organizacyjne w Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Bydgoszczy

Informujemy, że w czwartek 27 sierpnia, w godzinach od 14:00 do 17:00, odbędzie się spotkanie informacyjno-organizacyjne dotyczące naszej nowo powstającej szkoły im. Świętego Stanisława Kostki. Spotykamy się w siedzibie szkoły (ul. Bohaterów Kragujewca 10) w sali nr 5.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców chcących zapisać dzieci do naszej szkoły, jak i również wszystkich sympatyków tej ważnej dla naszej społeczności inicjatywy.

Równocześnie informujemy, że dzięki Waszym staraniom i modlitwom, nasza szkoła ma coraz liczniejszą kadrę pedagogiczną i możemy zagwarantować naszym dzieciom opiekę w godzinach od 7:00 do 15:00.

Wciąż poszukujemy osób mogących wzbogacić swoją wiedzą i wykształceniem naszą działalność. Chętnie rozpatrzymy wszelkie oferty i kontakty.

Wszystkich rodziców, którzy chcieliby zapoznać się z umową przed czwartkowym spotkaniem, prosimy o przysłanie wiadomości e-mail na adres szkoły (sekretariat@szkolaimswstanislawakostki.pl). Wzory umów rozsyłane będą zainteresowanym rodzicom od wtorku 25 sierpnia.