Szermierka

Zajęcia z szermierki rozwijają ogólną sprawność fizyczną, koordynację, zwinność, precyzję ruchów. Uczą dyscypliny i szacunku do przeciwnika.

Programowanie - zajęcia dodatkowe

Programowanie

Zajęcia z programowania to dobry sposób na rozwijanie umiejętności analitycznych dzieci. W trakcie zajęć korzystamy z edukacyjnego języka programowania Scratch.

Łacina w szkole podstawowej

Język łaciński

Łacina to klucz do zrozumienia naszej kultury, a także do poznania wielu języków. Nauczana w sposób przyjazny dziecku i przy pomocy podręczników przygotowanych specjalnie dla najmłodszych uczniów - staje się prawdziwą przygodą.

Drukujemy obrazki

Warsztaty plastyczne

Szkoła organizuje tematyczne warsztaty plastyczne. W zależności od pory roku czy okazji dobierane są odpowiednie materiały, techniki i tematy, jak np. wiązanki nagrobne w listopadzie, ozdoby świąteczne na Boże Narodzenie, czy karmniki dla ptaków w okresie styczniowych mrozów.

Szachy w szkole podstawowej

Szachy

Gra w szachy to przede wszystkim nauka planowania strategi, trening pamięci i koncentracji, rozwijanie samodyscypliny, cierpliwości i opanowania.

Na wycieczce spotkaliśmy czworonożnych przyjaciół.

Wycieczki

Podróże kształcą – w myśl tej dewizy Szkoła organizuje wycieczki, które pomagają w całościowym rozwoju uczniów. Są to podróże przyrodnicze, edukacyjne, religijne. O szczegółach już zrealizowanych wycieczek można przeczytać na naszym blogu.