w Bydgoszczy

Rekrutacja

Nabór do wszystkich klas Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Bydgoszczy prowadzony jest przez cały rok. Uczniowie przyjmowani są po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej z rodzicami. Zachęcamy do uprzedniego zapoznania się ze statutem szkoły i jej misją

Zapraszamy także Rodziców zainteresowanych edukacją domową. Pomagamy w dopełnieniu formalności i oferujemy bezpłatne zajęcia dodatkowe. Dajemy także możliwość uczestniczenia w innych wydarzeniach organizowanych przez szkołę (rekolekcje, wycieczki, itp.)

W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 724 609 011 lub mailowy na adres sekretariat@szkolaimswstanislawakostki.pl. Można także skorzystać z formularza kontaktowego w stopce strony.